219695-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Konsulttjänster för arkitekt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för arkitekt
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal med tre leverantörer för olika typer av arkitektkonsulttjänster. Upphandlingen genomförs som en säkerhetsskyddad upphandling och arbeten under avtalsperioden som innehåller säkerhetsskyddsklassificerade uppgifter ska utföras i RDF:s lokaler i Stockholm.
Intern identifierare276-2024/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsulttjänster för arkitekt