See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Juridiska tjänster
Beskrivning: Region Gotland avser upphandla ett ramavtal för successiva avrop av juridiska tjänster. De närmare förutsättningarna framgår av upphandlingsdokumenten i övrigt.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Juridiska tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103534:Lot:1