Text som ska rättas i ursprungsmeddelandet
Avsnitt nummer: II.1.4
Plats där texten ska ändras:
Kort beskrivning
I stället för:
Bakgrund/Omfattning
Hagfors, Munkfors, Sunne, Sunne och kommuner har beslutat att i ett antal gemensamma upphandlingar upphandla livsmedel. Denna anbudsinbjudan avser nedanstående produktgrupper:
2. Charkprodukter
2. Färskvaror/kylvaror