219834-2018 - ÄndringSverige-Kalmar: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetskötsel naturum Trollskogen
Referensnummer: Dnr 512-8076-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar både inre och yttre fastighetsskötsel av Naturvårdsverkets byggnader i Trollskogen med tillhörande markområden.