2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingssystem inkl avtalsdatabas
Beskrivning: Domstolsverket bjuder härmed in intresserade leverantörer att komma in med ansökan avseende upphandling av upphandlingssystem inkl avtalsdatabas.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111740:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48311000 Programvara för dokumenthantering