219864-2025 - Resultat
Sverige – Läkemedel – Läkemedel på rekvisition 2025 SLL450
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel på rekvisition 2025 SLL450
BeskrivningUpphandling av rekvisitionsläkemedel
Intern identifierareFSN 2024-0039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000