219884-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
MKB IT Drift och IT Support ramavtal
Referensnummer: 2017MKB-4111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande leverans av ITrelaterade
Produkter och tillbehör samt IT-relaterade tjänster för MKB Fastighets AB.