2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig Förhandsinsyn T-Doc Serviceavtal
Beskrivning: Region Norrbotten avser upphandla ett nytt support- och serviceavtal för spårbarhetssystemet för sterilgodshantering T-DOC
Intern identifierare: 24/100
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000