2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsdetaljer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Kungsbacka kommuns behov av inredning så som hemtextil, småförvaring, dekoration samt tillhörande kringprodukter. Avsikten med upphandlingen är att fånga upp det behovet av det löpande som exempelvis möbelvaruhus erbjuder.
Intern identifierare: 2024-00381
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000