220305-2021 - ResultatSverige-Karlstad: Utbildningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning till medarbetare/personal
Referensnummer: RS/202890
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Psykoterapihandledning i kognitiv beteendeterapi (KBT)
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80500000 Utbildningstjänster, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förenkla
Psykoterapihandledning i psykodynamisk terapi (PDT)
Del nr: 2
Psykoterapihandledning i systemisk psykoterapi
Del nr: 3
Verksamhetshandledning – team- och processinriktad med inriktning på patientärenden och processer i det patientnära perspektivet
Del nr: 4