See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesiarbetsstationer till thoraxoperation och barnoperation på Skånes universitetssjukhus i Lund
Beskrivning: Upphandling av nya anestesiarbetsstationer till thoraxoperation och barnoperation på Skåne universitetssjukhus i Lund
Föregående meddelande: 555784-2023
Intern identifierare: 2023-O001897
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33170000 Anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1) (1)