Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konstinramning
Referensnummer: KN 2020/346
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling utför en ramavtalsupphandling, omfattande ramning av konstverk inköpta för Region Stockholm, samt hämtningar och leveranser av dessa.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39298200 Tavelramar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen