Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Leveransplats
Postadress: Östra PIREN 1,
Ort: Ronneby
Postnummer: 372 73
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)