220539-2025 - Resultat
Sverige – Sjukhusmåltider – Patientmåltider till Lycksele sjukhus
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPatientmåltider till Lycksele sjukhus
BeskrivningUpphandling av patientmåltider till Lycksele sjukhus, Region Västerbotten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15894220 Sjukhusmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103914:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenMöjlighet till förlängning av avtalet i upp till 12 månader.