220542-2020 - ÄndringSverige-Kalix: Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster - Projekt- och byggledning (BYGG)
Referensnummer: 2020-32-05
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning