Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NDS E-420 Våtsiktsanläggning
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Torr- och våtsiktsanläggning för sanering av förorenad jord.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 50 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen