2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hygien- och hudvårdsprodukter samt hållarsystem
Beskrivning: Upphandling omfattar produkter för personlig hygien och omvårdnad samt hållarsystem för förbrukningsvaror
Intern identifierare: 2025-O000827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141623 Förstaförbandslådor, 33711500 Hudvårdsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000