2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Incidentrapporteringssystem
Beskrivning: Migrationsverket har behov av ett modernt och flexibelt incidentrapporteringssystem som kan användas för incidentrapportering, utreda och följa upp incidenter samt tillbud och arbetsskador för verkets medarbetare.
Intern identifierare: 3.2.7-2025-3913
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem