220698-2021 - ÄndringSverige-Östersund: Kollektivtrafik på väg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Särskild kollektivtrafik i Berg och Härjedalen
Referensnummer: RUN/586/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60112000 Kollektivtrafik på väg
II.1.4.
Kort beskrivning
Särskild kollektivtrafik för Berg och Härjedalen