220722-2021 - ÄndringSverige-Karlskrona: Telefon- och dataöverföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni som tjänst
Referensnummer: KS 2021/412 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64210000 Telefon- och dataöverföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Telefoni som tjänst, samordnad upphandling för 35 upphandlande myndigheter.