220723-2021 - ÄndringSverige-Lund: Sanering av anläggningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Fukttekniker och Saneringstjänster 2011
Referensnummer: 21/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90920000 Sanering av anläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden avser ramavtal gällande fukttekniker/avfuktningsuppdrag samt saneringsarbeten i samband med förekommande skador i LKF:s fastighetsbestånd