220753-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förhyrning av fasta kommunikationsförbindelser – Kommunikationsförbindelser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsförbindelser
BeskrivningUpphandlingen avser fiberförbindelser och transmission.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214400 Förhyrning av fasta kommunikationsförbindelser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119257:Lot:1