See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratoriereagens molekylärdiagnostik - Roche
Beskrivning: Nycklad reagens och förbrukning till befintlig laboratorieutrustning.
Föregående meddelande: 06326-2025
Intern identifierare: RS 2025-06326
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000