220878-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltar och liknande föremål – Skyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar
BeskrivningHögskolan i Borås upphandlar skyltar.
Intern identifierare048-25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000