220886-2018 - ÄndringSverige-Svedala: Byggnation av bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk partnering, 2-4 delprojekt
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211300 Byggnation av bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Strategisk partnering, 2-4 delprojekt Totalt 80-120 lgh. Nyproduktion, Totalentreprenad, bostäder/verksamhetslokaler.