220919-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltar och upplysta skyltar – Skyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att tillgodose det löpande behovet av inomhus- och utomhusskyltar till Region Hallands verksamheter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34992000 Skyltar och upplysta skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125942:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
Optioner
Beskrivning av alternativenförlängningsoptioner