2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxitjänster i Stockholm
Beskrivning: Taxitjänster i Stockholmsområdet - taxiresor för medarbetare och medverkande i produktioner för Public-service bolagen.
Intern identifierare: 202406
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL - Svenska