221095-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Resurskonsult avseende samordnande byggledare BEST, OKB Dubbelspår Dingersjö-Kubikenborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult avseende samordnande byggledare BEST, OKB Dubbelspår Dingersjö-Kubikenborg
Beskrivning: Resurskonsult avseende samordnande byggledare BEST, OKB Dubbelspår Dingersjö-Kubikenborg
Intern identifierare: KOM-417887
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult avseende samordnande byggledare BEST, OKB Dubbelspår Dingersjö-Kubikenborg