221101-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Varuautomater – Läkemedelsautomater
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedelsautomater
BeskrivningLäkemedelsautomater till omsorgsförvaltningen.
Intern identifierareON 2023/366
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42933000 Varuautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLäkemedelsautomater