2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Instrument och reagens för Specialproteinanalyser
Beskrivning: Upphandling av instrument och reagens för specialproteinanalyser
Intern identifierare: 2025-O000760
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000