2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inspektion och rengöring dricksvattenreservoarer
Beskrivning: Upphandlingen avser inspektion samt rengöring med robot eller dykare av Kristianstads kommuns 25 låg- och högreservoarer.
Intern identifierare: TN 2023/2728
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50514200 Reparation och underhåll av reservoarer
Ytterligare klassificering (cpv): 90913000 Tankrengöring och reservoarrengöring, 90913200 Reservoarrengöring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inspektion och rengöring dricksvattenreservoarer