See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult: projektering och besiktning storkök och varukyla
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Teknisk konsult: projektering och besiktning storkök och varukyla. Ramavtal med max tre (3) leverantörer kommer att tecknas.
Intern identifierare: KS 2024/00463
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000