221203-2017 - ResultatSverige-Simrishamn: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner 2017.
Referensnummer: 17/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av mobiltelefoner, tillbehör samt viss service till Simrishamns kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen