2. Förfarande
Förfarande
Titel: Course Provider for EU Environment Academy
Beskrivning: Framework agreement with one Supplier that shall deliver the course EU Environment Academy in accordance with the requirements and conditions set out in of the procurement document.
Intern identifierare: NV-07107-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80540000 Miljöutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000