221460-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål – Lagerutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLagerutrustning
BeskrivningPallställ, rullcontainer, plastbackar och lagerhyllor.
Intern identifierareSN 2024/39
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44440000 Lager
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1) (3)
BeskrivningLagerutrustning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformationsfrågor