Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsleasing.
Referensnummer: Ref. nr 2017-068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Gemensam upphandling för Kungälv, Stenungsund och Tjörn för att möta behovet av fordonsleasing för fordon upp till 3,5 ton.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen