221485-2026 - Resultat
Sverige – Golvbeläggning och väggbeklädnad – Golvarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvarbeten
BeskrivningKarlshamns kommun genomför en upphandling avseende ramavtal för golvarbeten enligt upphandlingsdokumenten. Upphandlingen görs i samverkan med Karlshamnsbostäder AB och Karlshamnsfastigheter AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105948:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45431000 Golv- och plattläggning