221577-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Mottagningskommitté- och phadderutbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMottagningskommitté- och phadderutbildning
BeskrivningChalmers upphandlar ledarskapsutbildning för de personer som ansvarar för mottagningen av nya studenter, så kallade mottagningskommittéer och phaddrar. Stora ledarskapskrav ställs på dessa för att på ett bra sätt kunna leda och genomföra de aktiviteter som anordnas för de nyantagna studenterna under mottagningsveckorna.
Intern identifierareC 2024-1946
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000