2216-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning – Senior projektrådgivare och chefsstöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSenior projektrådgivare och chefsstöd
BeskrivningUppdraget avser konsultuppdrag som senior projektrådgivare och chefsstöd inom exploaterings- och infrastrukturprojekt som genomförs av Exploateringskontoret. Uppdragets omfattning anges i AUC.1.
Intern identifierareE2023-04919
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSenior projektrådgivare och chefsstöd