2. Förfarande
Förfarande
Titel: Luftfilter
Beskrivning: Extern remiss/RFI avseende kommande upphandling av Luftfilter till ESEMs samtliga anläggningar. Observera att detta inte är en upphandling.
Intern identifierare: UH 26-07 Extern remiss/RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42514310 Luftfilter