2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal sandupptagning- och sopningstjänster, Köping
Beskrivning: Uppdraget avser ramavtal avseende sandupptagning- och sopningstjänster efter avrop från beställarna. Sopning och sandupptagning sker på gator, i stads- och parkmiljö, i bostadsområden och på skolgårdar mm.
Intern identifierare: VMKF-U 2024.25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär