221793-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Byggtekniska konstruktionstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal projektering 2017.
Referensnummer: 3421-1017/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för projektering av åtgärder vid förorenade områden.