221807-2017 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Låssmedstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låsservice m.m.
Referensnummer: 17/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna avtal om service av kommunens lås, nyckeltillverkning och liknande tjänster.