See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning
Beskrivning: Uppdraget avser maskinell skottning och halkbekämpning i hela Hylte kommun.
Intern identifierare: 2024 SBN0094
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav Vinterväghållning
Beskrivning: Upphandling av vinterväghållning.
Intern identifierare: 1549782
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1 - Hyltebruk, område 1
Beskrivning: Snöröjning inom Hylte kommun.
Intern identifierare: 1549783
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2 - Hyltebruk, område 2
Intern identifierare: 1549791
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 3 - Torup, Rydöbruk och Kinnared område 1
Intern identifierare: 1549784
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 4 - Torup och Rydöbruk område 2
Intern identifierare: 1549792
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 5 - Brännögård, Drängsered och Kinnared område 2
Intern identifierare: 1549785
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: 6 - Landeryd och Långaryd, område 1
Intern identifierare: 1549786
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: 7 - Landeryd och Långaryd, område 2
Intern identifierare: 1675059
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: 8 - ÅVC samt ÅVS
Intern identifierare: 1549790