221907-2022 - ResultatSverige-Motala: Besiktning av avlopp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TV-inspektion VA-ledningar Mjölby kommun
Referensnummer: UH-2022-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90491000 Besiktning av avlopp
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal TV-inspektion av VA-ledningar Mjölby kommun för avrop vid behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90491000 Besiktning av avlopp, 76600000 Besiktning av rörledningar, 90400000 Avloppshantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal TV-inspektion av VA-ledningar Mjölby kommun för avrop vid behov. Takvolym