221911-2018 - ResultatSverige-Norrköping: Varuautomater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av varuautomater
Referensnummer: 3.2.1-2017-135766
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42933000 Varuautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av varuautomater med tillhörande påfyllnadsservice samt underhåll till Migrationsverkets förvar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42933000 Varuautomater, 42933300 Automater för försäljning av varor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen