2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3D Visualisering
Beskrivning: Härmed inbjuds intresserade marknadsaktörer att lämna anbud på denna upphandling vilken omfattar framtagande av 3D-visualiseringsmaterial så som möblerade 3D-planlösningar, möblerade interiöra stillbilder, exteriöra fasad- och översiktbilder, lägenhetsrundvisningar och bostadsväljare. Materialet ska stödja lansering och införsäljning av nyproducerade och ombyggda bostäder och lokaler samt eventuellt användas även inom befintligt bestånd som inte är under ombyggnad.
Intern identifierare: 2025-00088
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212320 Programvaruutvecklingstjänster för ritning och bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000