2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomitjänster IBAB
Beskrivning: Ekonomitjänster IBAB gällande primärt redovisningsekonomer men även redovisningsassistenter/ekonomiassistenter.
Intern identifierare: 2024-00011IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79210000 Redovisning och revision, 79211000 Redovisning, 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000