2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende 2026
Beskrivning: Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende
Intern identifierare: VOO2026/0009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000