2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsförhyrning extern remiss
Intern identifierare: 2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar